- Compact en lichtgewicht ontwerp
| Artikelcode (SKU) | 108910 |
| EAN | 0088381670722 |
| SKU leverancier | JS1601J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 380 W |
| Afmeting (L x B x H) | 320 x 70 x 78 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 77 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Artikelcode (SKU) | 108910 |
| EAN | 0088381670722 |
| SKU leverancier | JS1601J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 380 W |
| Afmeting (L x B x H) | 320 x 70 x 78 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 77 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 88 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 1,4 KG |
| Min. externe snijstraal | 254 MM |
| Min. interne snijstrraal | 250 MM |
| Slagen per minuut (spm) | 4500 min?¹ |
| Trillingsniveau, snijden van metaalplaat | 9,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), snijden van metaalplaat | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
| Zaagcapaciteit aluminium (tot 200 N/mm²) | 2,5 MM |
| Zaagcapaciteit roestvrij staal (tot 600 N/mm²) | 1,2 MM |
| Zaagcapaciteit roestvrij staal (tot 800 N/mm²) | 0,8 MM |
| Zaagcapaciteit zacht staal (tot 400 N/mm²) | 1,6 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw