HiKOKI BOOR-SCHROEFMACHINE 230V - AHB -860 W - 66 Nm in DOOS ref. D13VLWDZ
Delen:
Artikelcode (SKU): 107471 SKU leverancier: D13VLWDZ
Specificaties
Artikelcode (SKU) 107471
EAN 4966376271290
SKU leverancier D13VLWDZ
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Capaciteit (staal) 0 - 13 MM
Capaciteit (hout) 0 - 40 MM
Aandraaimoment 0 - 66,3 NEWTONMTR
Gewicht 3 KG
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI BOOR-SCHROEFMACHINE 230V - AHB -860 W - 66 Nm in DOOS ref. D13VLWDZ terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: