- kleine greep door ergonomische vorm
- soft grip
- grote schakelaar zeer gemakkelijk te bedienen
- traploos instelbaar toerental
- neus zeer snel demontabel
- gemakkelijk verwisselen van de bit
- aluminium tandwielhuis
- laag geluidsniveau
- extra lang snoer 7,5 m
| Artikelcode (SKU) | 107831 |
| EAN | 4966376280452 |
| SKU leverancier | W6V4LAZ |
| Merk | HIKOKI |
| Diameter (schroef) | 6 MM |
| Gereedschapsopname | 6-kant (1/4") |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 76 DB(A) |
| Artikelcode (SKU) | 107831 |
| EAN | 4966376280452 |
| SKU leverancier | W6V4LAZ |
| Merk | HIKOKI |
| Diameter (schroef) | 6 MM |
| Gereedschapsopname | 6-kant (1/4") |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 76 DB(A) |
| Toerental (onbelast) | 0 - 4500 TR/MIN |
| Geluidsdruk | 76 DB |
| Gewicht | 1,4 KG |
| Lengte | 328 MM |
| Vermogen | 620 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw