| Artikelcode (SKU) | 121564 |
| EAN | 4036351034650 |
| SKU leverancier | 713922075 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1,5 / 2,2 kW |
| Gewicht | 68,00 KG |
| Frequentie | 50 HZ |
| Spanning | 3x400 V |
| Artikelcode (SKU) | 121564 |
| EAN | 4036351034650 |
| SKU leverancier | 713922075 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 1,5 / 2,2 kW |
| Gewicht | 68,00 KG |
| Frequentie | 50 HZ |
| Spanning | 3x400 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 1070 x 340 x 950 MM |
| Diameter afzuiging | 100 MM |
| Diameter drukwiel | 200 MM |
| Order nr. | 713922075 #mor# |
| Orig. nr. | Mbsm75-200-2 |
| Schuurbandafmetingen | 75 x 2000 MM |
| Schuurbandsnelheid | 14,5 / 29 M/S |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw