| Artikelcode (SKU) | 155985 |
| EAN | 4030635007705 |
| SKU leverancier | 713321075 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 3 kW |
| Gewicht | 82,00 KG |
| Toerental | 3000 min-1 |
| Spanning | 3x400 V |
| Artikelcode (SKU) | 155985 |
| EAN | 4030635007705 |
| SKU leverancier | 713321075 |
| Merk | VYNCKIER |
| Vermogen | 3 kW |
| Gewicht | 82,00 KG |
| Toerental | 3000 min-1 |
| Spanning | 3x400 V |
| Afmetingen (l x b x h) | 940 x 435 x 985 MM |
| Afmetingen band | 75x2000 MM |
| Afzuigbuis binnen | 57 MM |
| Afzuigbuis buiten | 60 MM |
| Asdikte | 45 MM |
| Bandsnelheid | 33 m/sec |
| Maximum schuurvlak | 75x550 MM |
| Order nr. | 713321075 #mor# |
| Orig. nr. | Bsm75-400v |
| Zwenkbereik tafel | 15 - 30 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw