Bosch Schuurband X440 Best for Wood andPaint, 75 x 533 mm, korrel 80, 10x (vp=
Bosch Schuurband X440 Best for Wood andPaint, 75 x 533 mm, korrel 80, 10x (vp=
niet op voorraad
€30,07 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 811361 |
| EAN | 3165140633147 |
| SKU leverancier | 06032A1000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 710,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 104,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 554 x 174 x 154 mm |
| Artikelcode (SKU) | 811361 |
| EAN | 3165140633147 |
| SKU leverancier | 06032A1000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 710,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 104,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 554 x 174 x 154 mm |
| Geluidsdruknivevau | 93,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Toepassingsheadline | Comfortabel schuren van grotere platte oppervlakken |
| Toepassingsspectrum | 4,0 |
| Vergelijkingsmaatstaf | Bandschuurmachines |
| Schuurvlak, lengte | 165,0 |
| Bandafmeting, lengte | 533,0 |
| Bandtoerental, van | 350,0 |
| Schuuroppervlak | 76 x 165 mm |
| Bandafmeting | 75 x 533 mm |
| Bandsnelheid | 350 m/min m|min |
| Bandafmeting, breedte | 75,0 |
| Schuurvlak, breedte | 76,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw