Heller , 0315 MAUERBOHRER TRAMAX-WENDEL 25 X 400 X 350 ref.
Heller , 0315 MAUERBOHRER TRAMAX-WENDEL 25 X 400 X 350 ref.
op voorraad
€41,58 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 102719 |
| EAN | 5411517190323 |
| SKU leverancier | 19032 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 68 KG |
| Motorvermogen PK | 4 PK |
| Maten schuurband mm | 75x2000 MM |
| Artikelcode (SKU) | 102719 |
| EAN | 5411517190323 |
| SKU leverancier | 19032 |
| Merk | CONTIMAC |
| Voeding | 1-230V V |
| Gewicht kg | 68 KG |
| Motorvermogen PK | 4 PK |
| Maten schuurband mm | 75x2000 MM |
| Snelheid | 30 m/sec |
| Vlakslijpoppervlak | 460x75 MM |
| Aandrijfwiel mm | 75x200 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw