Schuurplaat SU/GG-BS 75
Schuurplaat SU/GG-BS 75
niet op voorraad
€22,80 (incl. btw)
werken zonder vermoeidheid door de uitgebalanceerde positie van het zwaartepunt van de motor die in de lengterichting ligt
Economisch werken door de hoge doortrekkracht van de motor
De handzame vlakschuurmachine.Of het nu om grof- of fijnschuren gaat, bij lineaire schuurwerkzaamheden zijn de bandschuurmachines van Festool betrouwbare partners. Daarbij brengt hun werkprincipe een werkelijk voordeel. Omdat er slechts in één richting, parallel aan de vezels gewerkt wordt, ontstaan er geen schuurkringen. Hierdoor worden moeizame en omslachtige nabehandelingen voorkomen. Met een breedte van 75 mm is de bandschuurmachine BS 75 bijzonder handzaam.
stofzak, afzuigadapter, schuurband P100, stationaire voorziening, Systainer SYS3 XXL 237| Artikelcode (SKU) | 822413 |
| EAN | 4014549354292 |
| SKU leverancier | 576295 |
| Merk | Festool |
| Opgenomen vermogen | 1 010 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Schuurvlak | 135 x 75 MM |
| Productgewicht zonder toebehoren | 4.1 KG |
| Artikelcode (SKU) | 822413 |
| EAN | 4014549354292 |
| SKU leverancier | 576295 |
| Merk | Festool |
| Opgenomen vermogen | 1 010 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Schuurvlak | 135 x 75 MM |
| Productgewicht zonder toebehoren | 4.1 KG |
| Aandrijftype | Netstroom |
| Aansluiting stofafzuiging Ø | 27/36 MM |
| Transportgewicht met toebehoren | 9.7 KG |
| Schuren: Totale gemid. trillingswaarde ah | 6 M/S² |
| Schuren: A-beoordeeld geluidsdrukniveau LpA | 88 DB(A) |
| Schuren: Normenreeks EN | 62841-2-4 |
| Schuren: Onzekerheid (vibratie) K | 2 M/S² |
| Schuren: A-beoordeeld geluidsvermogensniveau LWA | 99 DB(A) |
| Schuren: Onzekerheid (geluid) K | 3 DB |
| Bandsnelheid vollast | 200 - 380 M/MIN |
| Bandlengte x bandbreedte | 533 x 75 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw