| Artikelcode (SKU) | 108578 |
| EAN | 0088381641166 |
| SKU leverancier | 9911J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 650 W |
| Afmeting (L x B x H) | 262 x 132 x 141 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 18/22 MM |
| Bandsnelheid | 75 - 270 M/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 108578 |
| EAN | 0088381641166 |
| SKU leverancier | 9911J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 650 W |
| Afmeting (L x B x H) | 262 x 132 x 141 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 18/22 MM |
| Bandsnelheid | 75 - 270 M/MIN |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 83 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 94 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 2,7 KG |
| Riemafmetingen | 76 x 457 MM |
| Trillingsniveau, schuren van metaal | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren van metaal | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw