| Artikelcode (SKU) | 513559 |
| EAN | 4007430185655 |
| SKU leverancier | 600375000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1010 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 12 NM |
| Schuurband | 75 x 533 MM |
| Artikelcode (SKU) | 513559 |
| EAN | 4007430185655 |
| SKU leverancier | 600375000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 1010 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Koppel | 12 NM |
| Schuurband | 75 x 533 MM |
| Bandsnelheid stationair toerental | 240 - 450 M/MIN |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 4.9 KG |
| Schuurband-oplegvlak | 85 x 150 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw