| Artikelcode (SKU) | 109460 |
| EAN | 4002395229222 |
| SKU leverancier | 4933385150 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 5.3 KG |
| Opgenomen vermogen | 1150 W |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | BS 100 LE |
| Artikelcode (SKU) | 109460 |
| EAN | 4002395229222 |
| SKU leverancier | 4933385150 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 5.3 KG |
| Opgenomen vermogen | 1150 W |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | BS 100 LE |
| Standaard toebehoren | Doos, Stofzak, Schuurband 100 x 620 mm, korrel 100 |
| Schuurvlak | 100 x 160 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw