- Aansluiting op stofzuiger mogelijk
- Apparaat met veelzijdige toepassingen, voor het schuren, structureren, reinigen en polijsten van de meest uiteenlopende materialen
- Instelbare schuurdiepte
| Artikelcode (SKU) | 108577 |
| EAN | 0088381669627 |
| SKU leverancier | 9741J |
| Merk | MAKITA |
| Breedte | 185 MM |
| Nominaal vermogen | 860 W |
| Onbelast toerental | 3500 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 310 x 185 x 182 MM |
| Artikelcode (SKU) | 108577 |
| EAN | 0088381669627 |
| SKU leverancier | 9741J |
| Merk | MAKITA |
| Breedte | 185 MM |
| Nominaal vermogen | 860 W |
| Onbelast toerental | 3500 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 310 x 185 x 182 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 32/37 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 89 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 100 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 4,2 KG |
| Max. slijppunt | 100 x 120 MM |
| Trillingsniveau, schuren van metaal | 3,0 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren van metaal | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 5,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw