| Artikelcode (SKU) | 811413 |
| EAN | 4053423222036 |
| SKU leverancier | 06033B6002 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 200,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 94,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 311 x 102 x 158 mm |
| Artikelcode (SKU) | 811413 |
| EAN | 4053423222036 |
| SKU leverancier | 06033B6002 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 200,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 94,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 311 x 102 x 158 mm |
| Geluidsdruknivevau | 83,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Aantal schuurbewegingen | 6000 – 26.000 min⁻¹ per min |
| Toepassingsheadline | Voor middelgrote en grotere platte oppervlakken, hoeken en randen |
| Toepassingsspectrum | 4,0 |
| Vergelijkingsmaatstaf | Multischuurmachine |
| Aantal schuurbewegingen, van | 6.000,0 |
| Aantal schuurbewegingen, tot | 26.000,0 |
| Pendeldiameter | 1,800 |
| Schuuroppervlak rechthoekig | 164,0 |
| Onzekerheid K schuurplateau rechthoekig | 3,0 |
| Schuuroppervlak strijkijzervorm | 104,0 |
| Geluidsdrukniveau schuurplateau rechthoekig | 86,0 |
| Geluidsvermogeniveau schuurplateau rechthoekig | 97,0 |
| Geluidsniveau schuurplateau rechthoekig | Het A-gewogen geluidsniveau van het elektrische gereedschap bedraagt typisch: geluidsdrukniveau 86 dB(A); geluidsvermogensniveau 97 dB(A). Onzekerheid K= 3 dB. |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw