| Artikelcode (SKU) | 109170 |
| EAN | 4007430151704 |
| SKU leverancier | 600065500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 200 W |
| Kabellengte | 2.8 m |
| Aantal schuurbewegingen | 26000 /min |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.2 KG |
| Artikelcode (SKU) | 109170 |
| EAN | 4007430151704 |
| SKU leverancier | 600065500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 200 W |
| Kabellengte | 2.8 m |
| Aantal schuurbewegingen | 26000 /min |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.2 KG |
| Nullasttoerental | 13000 /min |
| Schuurcirkel | 1.4 MM |
| Schuurzool | 100 x 147 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw