Bosch Schuurvel C470 Best for Wood and Paint, diameter 125 mm, korrel 400, 8 gat
Bosch Schuurvel C470 Best for Wood and Paint, diameter 125 mm, korrel 400, 8 gat
op voorraad
€6,84 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 811400 |
| EAN | 3165140594370 |
| SKU leverancier | 06033A3000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 270,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 96,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 281 x 111 x 152 mm |
| Artikelcode (SKU) | 811400 |
| EAN | 3165140594370 |
| SKU leverancier | 06033A3000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 270,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 96,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 281 x 111 x 152 mm |
| Geluidsdruknivevau | 85,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Aantal schuurbewegingen | 4.000 – 24.000 min-1 per min |
| Feature_description_Benefit longversion_7 | De zone met rubber softgrip zorgt voor superieure grip en gevoel, voor trefzeker en comfortabel hanteren van het gereedschap, een functie die vooral handig is bij toepassingen waarbij het gereedschap langdurig moet worden gebruikt. |
| Toepassingsheadline | Hoogwaardige resultaten voor middelgrote oppervlakken |
| Toepassingsspectrum | 3,0 |
| Vergelijkingsmaatstaf | Excenterschuurmachine |
| Aantal schuurbewegingen, van | 4.000,0 |
| Aantal schuurbewegingen, tot | 24.000,0 |
| Pendeldiameter | 4,0 |
| Schuurplateau-Ø | 125,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw