Bosch Schuurvel voor haakse slijper F550Expert for Metal, diameter 125 mm, korr
Bosch Schuurvel voor haakse slijper F550Expert for Metal, diameter 125 mm, korr
niet op voorraad
€9,50 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 811402 |
| EAN | 3165140594431 |
| SKU leverancier | 06033A4000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 370,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 94,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 340 x 112 x 175 mm |
| Artikelcode (SKU) | 811402 |
| EAN | 3165140594431 |
| SKU leverancier | 06033A4000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 370,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 94,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 340 x 112 x 175 mm |
| Geluidsdruknivevau | 83,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Aantal schuurbewegingen | 4.000 – 26.000 min-1 per min |
| Toepassingsheadline | Uitstekende resultaten voor grotere oppervlakken |
| Toepassingsspectrum | 4,0 |
| Vergelijkingsmaatstaf | Excenterschuurmachine |
| Aantal schuurbewegingen, van | 4.000,0 |
| Aantal schuurbewegingen, tot | 26.000,0 |
| Pendeldiameter | 5,0 |
| Schuurplateau-Ø | 125,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw