- 2 instellingen voor polijsten
- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
- werkt perfect als poetsmachine
| Artikelcode (SKU) | 108643 |
| EAN | 0088381804592 |
| SKU leverancier | BO6050J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 750 W |
| Afmeting (L x B x H) | 330 x 155 x 145 MM |
| Schuuruitslag | 5,5 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 23/28 MM |
| Artikelcode (SKU) | 108643 |
| EAN | 0088381804592 |
| SKU leverancier | BO6050J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 750 W |
| Afmeting (L x B x H) | 330 x 155 x 145 MM |
| Schuuruitslag | 5,5 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 23/28 MM |
| Diameter schuurschijf | 150 MM |
| Diameter schuurzool | 150 MM |
| Excentrische bewegingen per minuut | 1600 - 6800 min?¹ |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 82 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 93 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 2,6 KG |
| Slagen per minuut (spm) | 3200 - 13600 min?¹ |
| Trillingsniveau, schuren van metaal | 5,0 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren van metaal | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw