Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 115 mm, korrel 2
Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 115 mm, korrel 2
niet op voorraad
€9,50 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109302 |
| EAN | 4007430151384 |
| SKU leverancier | 609225500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 240 W |
| Kabellengte | 2.8 m |
| Aantal schuurbewegingen | 22000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109302 |
| EAN | 4007430151384 |
| SKU leverancier | 609225500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 240 W |
| Kabellengte | 2.8 m |
| Aantal schuurbewegingen | 22000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 125 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.3 KG |
| Nullasttoerental | 11000 /min |
| Schuurcirkel | 2.7 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw