Bosch Schuurvel C430 Expert for Wood andPaint, diameter 150 mm, korrel 240, 8 g
Bosch Schuurvel C430 Expert for Wood andPaint, diameter 150 mm, korrel 240, 8 g
op voorraad
€7,60 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109418 |
| EAN | 4007430325464 |
| SKU leverancier | 691037000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 350 W |
| Kabellengte | 4.3 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8000 - 20000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 150 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109418 |
| EAN | 4007430325464 |
| SKU leverancier | 691037000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 350 W |
| Kabellengte | 4.3 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8000 - 20000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 150 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1 KG |
| Nullasttoerental | 4000 - 10000 /min |
| Schuurcirkel | 2.5 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw