Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 115 mm, korrel 2
Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 115 mm, korrel 2
niet op voorraad
€9,50 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109193 |
| EAN | 4007430271167 |
| SKU leverancier | 600443500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 310 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8000 - 24000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109193 |
| EAN | 4007430271167 |
| SKU leverancier | 600443500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 310 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8000 - 24000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 125 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.5 KG |
| Nullasttoerental | 4000 - 12000 /min |
| Schuurcirkel | 3 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw