Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 115 mm, korrel 2
Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 115 mm, korrel 2
niet op voorraad
€9,50 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109174 |
| EAN | 4007430164315 |
| SKU leverancier | 600131000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 320 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8400 - 22000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 125 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109174 |
| EAN | 4007430164315 |
| SKU leverancier | 600131000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 320 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8400 - 22000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 125 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2 KG |
| Nullasttoerental | 4200 - 11000 /min |
| Schuurcirkel | 5 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw