Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 150 mm, korrel 2
Bosch Schuurvel F355 Best for Coatings and Composites, diameter 150 mm, korrel 2
niet op voorraad
€11,40 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109173 |
| EAN | 4007430168993 |
| SKU leverancier | 600129700 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 350 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8400 - 22000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 150 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109173 |
| EAN | 4007430168993 |
| SKU leverancier | 600129700 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 350 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8400 - 22000 /min |
| Diameter van de steunschijf | 150 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 2.2 KG |
| Nullasttoerental | 4200 - 11000 /min |
| Schuurcirkel | 2.8 / 6.2 MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw