| Artikelcode (SKU) | 811411 |
| EAN | 4053423225051 |
| SKU leverancier | 06033B5101 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 250,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 93,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 1.600 – 3.000 min-1 omw/min |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 400 x 60 x 70 mm |
| Artikelcode (SKU) | 811411 |
| EAN | 4053423225051 |
| SKU leverancier | 06033B5101 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 250,0 W |
| Geluidsvermogenniveau | 93,0 DB(A) |
| Onbelast toerental | 1.600 – 3.000 min-1 omw/min |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 400 x 60 x 70 mm |
| Geluidsdruknivevau | 82,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Onbelast toerental, van | 1.600,0 |
| Onbelast toerental, tot | 3.000,0 |
| Toepassingsheadline | Voor het schuren van lastige oppervlakken |
| Schuurrolbreedte | 5 – 60 mm |
| Schuurrolbreedte, van | 5,0 |
| Schuurrolbreedte, tot | 60,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw