| Artikelcode (SKU) | 104324 |
| EAN | 5035048175187 |
| SKU leverancier | KA900E-QS |
| Merk | STANLEY B&D |
| Opgenomen vermogen | 350,0 W |
| Toerental | Variabel min-1 |
| Producttype | Bandschuurmachine |
| Onbelast toerental | 900-1600 tpm |
| Artikelcode (SKU) | 104324 |
| EAN | 5035048175187 |
| SKU leverancier | KA900E-QS |
| Merk | STANLEY B&D |
| Opgenomen vermogen | 350,0 W |
| Toerental | Variabel min-1 |
| Producttype | Bandschuurmachine |
| Onbelast toerental | 900-1600 tpm |
| Bandafmeting | 451 x 13 MM |
| Bandbreedte | 13 MM |
| Bandspanning | Nee |
| Continuschakelaar | No |
| Geluidsdruk | 84 DB(A) |
| Geluidsvermogen | 95 DB(A) |
| Koffer | No |
| Onbelast toerental 2 | 900-1600 tpm |
| Schuurpapiermaat | 451 x 13 MM |
| Schuurraam | No |
| Snoerlengte | 3 m |
| Softgrip | No |
| Stofafzuigaansluiting | Cyclonisch |
| Vibratie | 1,7 M/S² |
| Voltage stopcontact | 230 V |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw