| Artikelcode (SKU) | 108551 |
| EAN | 0088381041348 |
| SKU leverancier | 9032 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 500 W |
| Afmeting (L x B x H) | 420 x 158 x 78 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 18/22 MM |
| Bandsnelheid | 300 - 1700 M/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 108551 |
| EAN | 0088381041348 |
| SKU leverancier | 9032 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 500 W |
| Afmeting (L x B x H) | 420 x 158 x 78 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 18/22 MM |
| Bandsnelheid | 300 - 1700 M/MIN |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 84 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 95 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 1,5 KG |
| Kantelbereik | 90 |
| Netto productgewicht | 1,5 KG |
| Riemafmetingen | 9 x 533 MM |
| Trillingsniveau, schuren van metaal | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren van metaal | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw