| Artikelcode (SKU) | 811414 |
| EAN | 3165140718004 |
| SKU leverancier | 06033B7000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 100,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 94,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 210 x 105 x 120 mm |
| Artikelcode (SKU) | 811414 |
| EAN | 3165140718004 |
| SKU leverancier | 06033B7000 |
| Merk | BOSCH |
| Opgenomen vermogen | 100,0 W |
| Netspanning | 230,0 V/Hz |
| Geluidsvermogenniveau | 94,0 DB(A) |
| Afmetingen machine (lengte x breedte x hoogte) | 210 x 105 x 120 mm |
| Geluidsdruknivevau | 83,0 |
| Onzekerheid K | 3,0 |
| Aantal schuurbewegingen | 26000 min⁻¹ per min |
| Toepassingsheadline | Voor kleinere platte oppervlakken, hoeken en randen |
| Toepassingsspectrum | 4,0 |
| Vergelijkingsmaatstaf | Multischuurmachine |
| Aantal schuurbewegingen, van | 26.000,0 |
| Pendeldiameter | 1,400 |
| Schuuroppervlak | 104,0 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw