- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
| Artikelcode (SKU) | 173695 |
| EAN | 0088381081733 |
| SKU leverancier | BO4555K |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 200 W |
| Afmeting (L x B x H) | 131 x 112 x 141 MM |
| Schuuruitslag | 1,5 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 18/22 MM |
| Artikelcode (SKU) | 173695 |
| EAN | 0088381081733 |
| SKU leverancier | BO4555K |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 200 W |
| Afmeting (L x B x H) | 131 x 112 x 141 MM |
| Schuuruitslag | 1,5 MM |
| Aansluiting stofafzuiging Ø inw/uitw | 18/22 MM |
| Afmetingen schuurzool | 112 x 102 MM |
| Afmetingen van geklemde schuurvellen | 114 x 140 MM |
| Excentrische bewegingen per minuut | - 14000 min?¹ |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 83 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 91 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 1,1 KG |
| Kunststof draagkoffer | 1 |
| Slagen per minuut (spm) | 28000 min?¹ |
| Trillingen per minuut | 14000 min?¹ |
| Trillingsniveau, schuren van metaal | = 2,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren van metaal | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw