- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
- Laag trillingsniveau en laag geluidsniveau
| Artikelcode (SKU) | 249624 |
| SKU leverancier | BO4556K |
| Merk | MAKITA |
| Gewicht (EPTA) | 1,1 KG |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 82 DB(A) |
| Uitslag | 1,5 MM |
| Vermogen (nominaal) | 200 W |
| Artikelcode (SKU) | 249624 |
| SKU leverancier | BO4556K |
| Merk | MAKITA |
| Gewicht (EPTA) | 1,1 KG |
| Techniek (motor) | elektro |
| Geluidsniveau | 82 DB(A) |
| Uitslag | 1,5 MM |
| Vermogen (nominaal) | 200 W |
| Trilling | 1,5 M/S? |
| Breedte | 112 MM |
| Hoogte | 141 MM |
| Lengte | 131 MM |
| Verpakt per | 1 ST |
| Spanning | 230 V |
| Lengte (kabel) | 2 MTR |
| Vermogen | 200 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw