| Artikelcode (SKU) | 108637 |
| EAN | 0088381603294 |
| SKU leverancier | BO3711 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 190 W |
| Afmeting (L x B x H) | 253 x 92 x 154 MM |
| Schuuruitslag | 2,0 MM |
| Afmetingen schuurzool | 93 x 185 MM |
| Artikelcode (SKU) | 108637 |
| EAN | 0088381603294 |
| SKU leverancier | BO3711 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 190 W |
| Afmeting (L x B x H) | 253 x 92 x 154 MM |
| Schuuruitslag | 2,0 MM |
| Afmetingen schuurzool | 93 x 185 MM |
| Afmetingen van geklemde schuurvellen | 93 x 228 MM |
| Excentrische bewegingen per minuut | 4000 - 11000 min?¹ |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 72 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 1,6 KG |
| Kunststof draagkoffer | 1 |
| Slagen per minuut (spm) | 8000 - 22000 min?¹ |
| Trillingen per minuut | 4000 - 11000 min?¹ |
| Trillingsniveau, schuren van metaal | 3,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren van metaal | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw