Bosch Schuurplateau GSS 230, 185 x 93 mm(vp= 1) Ref. 2608000202
Bosch Schuurplateau GSS 230, 185 x 93 mm(vp= 1) Ref. 2608000202
niet op voorraad
€31,30 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 109192 |
| EAN | 4007430271143 |
| SKU leverancier | 600442500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 210 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8800 - 22300 /min |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.5 KG |
| Artikelcode (SKU) | 109192 |
| EAN | 4007430271143 |
| SKU leverancier | 600442500 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 210 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Aantal schuurbewegingen | 8800 - 22300 /min |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 1.5 KG |
| Nullasttoerental | 11200 /min |
| Schuurcirkel | 2 MM |
| Schuurzool | 92 x 184 mm (1/3 sheet) MM |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw