| Artikelcode (SKU) | 814492 |
| EAN | 4030293230231 |
| SKU leverancier | 504203 |
| Merk | FLEX |
| Lengte | 1490 MM |
| Gewicht | 3.6 KG |
| Opgenomen vermogen | 1010 W |
| Kabellengte | 4.0 m |
| Artikelcode (SKU) | 814492 |
| EAN | 4030293230231 |
| SKU leverancier | 504203 |
| Merk | FLEX |
| Lengte | 1490 MM |
| Gewicht | 3.6 KG |
| Opgenomen vermogen | 1010 W |
| Kabellengte | 4.0 m |
| Verpakking | Transporttas stuks |
| Overbelastingsbeveiliging | 1 |
| Stofafzuiging | Ja |
| Land van herkomst | De |
| Spanning | 230 V |
| Afgegeven vermogen | 590 W |
| Breedte verpakking | 355 MM |
| Gereedschapsopname wand- en plafondschuurmachines | Ø 28 mm |
| Gewicht verpakking, machine | 10.36 KG |
| Herstartblokkering | Ja |
| Hoogte verpakking | 380 MM |
| Lengte verpakking | 1550 MM |
| Onbelast toerental GDE/ DGH | 5800 - 8700 1/MIN |
| Onbelast toerental GDE/ DSH | 1700 - 2500 1/MIN |
| Productsleutel | 106 |
| Schijfdiameter | 150 MM |
| Schuinstand kop | 100 |
| Schuurschijfdiameter | 150 MM |
| Wisselkopsysteem | Ja |
| Zachte aanloop | Ja |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw