| Artikelcode (SKU) | 109175 |
| EAN | 4007430282675 |
| SKU leverancier | 600136000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 500 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Afgegeven vermogen | 270 W |
| Diameter van de schuurschijf | 225 MM |
| Artikelcode (SKU) | 109175 |
| EAN | 4007430282675 |
| SKU leverancier | 600136000 |
| Merk | METABO |
| Opgenomen vermogen | 500 W |
| Kabellengte | 4 m |
| Afgegeven vermogen | 270 W |
| Diameter van de schuurschijf | 225 MM |
| Gewicht (zonder netsnoer) | 4.5 KG |
| Mogelijke machinelengte | 1.1 / 1.6 / 2.1 m |
| Nullasttoerental | 1000 - 1650 /min |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw