Basisplaat voor ETS / ELS 225
Basisplaat voor ETS / ELS 225
op voorraad
€23,84 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 117606 |
| EAN | 4026851015303 |
| SKU leverancier | EE 0620N |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 590 W |
| Gewicht | 4,9 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Artikelcode (SKU) | 117606 |
| EAN | 4026851015303 |
| SKU leverancier | EE 0620N |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 590 W |
| Gewicht | 4,9 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 10,5 KG |
| Max. diameter | 225 MM |
| Nominale draaisnelheid | 1050 - 1600 TR/MIN |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw