Velcro schuurpapier 'drywall' - ø 225 mm, korrel K80 (prijs per 25 st.)
Velcro schuurpapier 'drywall' - ø 225 mm, korrel K80 (prijs per 25 st.)
niet op voorraad
€33,90 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 187359 |
| EAN | 4026851005977 |
| SKU leverancier | EE 06203 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 700 W |
| Gewicht | 2,9 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 0 - 1450 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 187359 |
| EAN | 4026851005977 |
| SKU leverancier | EE 06203 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 700 W |
| Gewicht | 2,9 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 0 - 1450 TR/MIN |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 2,9 KG |
| Koffer | ✓ |
| Max. diameter | 225 MM |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw