- compacte aluminium behuizing
- voor bouten en moeren
- aandraaimoment 1000 Nm
- koolborstelloze motor, onderhoudsarm
- gering krachtverlies met lange verlengsnoeren
- kan gebruikt worden met alle soorten generatoren
- aanloopstroombegrenzing
| Artikelcode (SKU) | 158737 |
| EAN | 4966376246656 |
| SKU leverancier | WR25SE(WA)(2) |
| Merk | HIKOKI |
| Slagen per minuut (belast) | 1500 1/MIN |
| Gereedschapsopname | 4-kant (1") |
| Techniek (motor) | elektro |
| Toerental (onbelast) | 1100 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 158737 |
| EAN | 4966376246656 |
| SKU leverancier | WR25SE(WA)(2) |
| Merk | HIKOKI |
| Slagen per minuut (belast) | 1500 1/MIN |
| Gereedschapsopname | 4-kant (1") |
| Techniek (motor) | elektro |
| Toerental (onbelast) | 1100 TR/MIN |
| Gewicht | 7,7 KG |
| Lengte | 337 MM |
| Vermogen | 900 W |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw