- De rubberen coating op het handvat zorgt voor een stevige grip
| Artikelcode (SKU) | 109005 |
| EAN | 0088381659123 |
| SKU leverancier | TW0350J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 400 W |
| Onbelast toerental | 0 - 2000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 283 x 87 x 233 MM |
| Opname | 1/2 TPI |
| Artikelcode (SKU) | 109005 |
| EAN | 0088381659123 |
| SKU leverancier | TW0350J |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 400 W |
| Onbelast toerental | 0 - 2000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 283 x 87 x 233 MM |
| Opname | 1/2 TPI |
| Aandraaicapaciteit standaardbout | M12 - m22 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 104 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 3,0 KG |
| Max. aanhaalmoment | 350 NM |
| Maximaal afgegeven vermogen | 350 W |
| Slagen per minuut (ipm) | 0 - 2000 min?¹ |
| Trillingsniveau, vastzetten met slagmechanisme bij maximaal vermogen | 11,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vastzetten met slagmechanisme op maximaal vermogen | 1,5 M/S² |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw