DUO-DISC - 125 x M14 - Premium Granite /Construction (vp=10) ref. DX 700125
DUO-DISC - 125 x M14 - Premium Granite /Construction (vp=10) ref. DX 700125
op voorraad
€91,96 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 187331 |
| EAN | 4026851003676 |
| SKU leverancier | EE 06324 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1500 W |
| Gewicht | 4,7 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 10000 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 187331 |
| EAN | 4026851003676 |
| SKU leverancier | EE 06324 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1500 W |
| Gewicht | 4,7 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 10000 TR/MIN |
| Diameter | 125 MM |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gebruik | Droog gebruik |
| Gewicht totaal + verpakking | 9,79 KG |
| Koffer | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw