TURBO GC-HARD - 180 x 22,2 mm - PremiumConstruction (vp=10) ref. DX 733180
TURBO GC-HARD - 180 x 22,2 mm - PremiumConstruction (vp=10) ref. DX 733180
niet op voorraad
€130,68 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 187333 |
| EAN | 4026851012982 |
| SKU leverancier | EE 0633H |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2500 W |
| Gewicht | 8,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 9500 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 187333 |
| EAN | 4026851012982 |
| SKU leverancier | EE 0633H |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2500 W |
| Gewicht | 8,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 9500 TR/MIN |
| Diameter | 180 MM |
| Aansluiting " | M14 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gebruik | Droog gebruik |
| Gewicht totaal + verpakking | 15,88 KG |
| Koffer | ✓ |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw