Eibenstock Diamantschijf voor EBS235.1 Concrete Gold
Eibenstock Diamantschijf voor EBS235.1 Concrete Gold
niet op voorraad
€372,68 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 840749 |
| EAN | 4026851011800 |
| SKU leverancier | EE 06346 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2200 W |
| Gewicht | 38 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 1380 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 840749 |
| EAN | 4026851011800 |
| SKU leverancier | EE 06346 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2200 W |
| Gewicht | 38 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 1380 TR/MIN |
| Diameter | 235 MM |
| Aansluiting " | M 20 special BSPP |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 45 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw