Extra handgreep voor ELS 225
Extra handgreep voor ELS 225
niet op voorraad
€63,53 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 187338 |
| EAN | 4026851016423 |
| SKU leverancier | EE 06231 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1200 W |
| Gewicht | 5,3 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 8000 TR/MIN |
| Artikelcode (SKU) | 187338 |
| EAN | 4026851016423 |
| SKU leverancier | EE 06231 |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 1200 W |
| Gewicht | 5,3 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Toerental | 8000 TR/MIN |
| Diameter | 125 MM |
| Aansluiting " | 22,2 MM |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 10,8 KG |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw