Industriestofzuiger SS 1401 - 1250 W - 25 l.
Industriestofzuiger SS 1401 - 1250 W - 25 l.
niet op voorraad
€364,26 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 660369 |
| EAN | 4026851018076 |
| SKU leverancier | EE 0682A |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2850 W |
| Gewicht | 13,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 660369 |
| EAN | 4026851018076 |
| SKU leverancier | EE 0682A |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2850 W |
| Gewicht | 13,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 15,4 KG |
| Max. diameter | 400 MM |
| Max. snijdiepte | 152 MM |
| Nominale draaisnelheid | 1950 TR/MIN |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw