Geleidingsral-set voor ETR 350P - L: 200 cm
Geleidingsral-set voor ETR 350P - L: 200 cm
niet op voorraad
€1.361,25 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 840753 |
| EAN | 4026851019547 |
| SKU leverancier | EE 0682E |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2850 W |
| Gewicht | 11,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 840753 |
| EAN | 4026851019547 |
| SKU leverancier | EE 0682E |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2850 W |
| Gewicht | 11,4 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Aantal per overdoos | 1 st/pcs |
| Compatibel met stofzuiger | - |
| Gewicht totaal + verpakking | 15,4 KG |
| Max. diameter | 400 MM |
| Max. snijdiepte | 152 MM |
| Nominale draaisnelheid | 1950 TR/MIN |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw