Diamantschijf POWER XTM - 230 x 22,2 mm - Top Construction
Diamantschijf POWER XTM - 230 x 22,2 mm - Top Construction
niet op voorraad
€116,16 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 888828 |
| EAN | 4026851021311 |
| SKU leverancier | EE 0681DX |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2600 W |
| Gewicht | 7,6 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Artikelcode (SKU) | 888828 |
| EAN | 4026851021311 |
| SKU leverancier | EE 0681DX |
| Merk | EIBENSTOCK |
| Vermogen | 2600 W |
| Gewicht | 7,6 KG |
| Kabellengte | 5 m |
| Spanning | 230 V |
| Kabeltype | H07rn-f |
| Max. zaagdiepte | 65 MM |
| Compatibel met stofzuiger | ✓ |
| Gewicht totaal + verpakking | 10,150 KG |
| Max. diameter | 230 x 22,2 MM |
| Nominale draaisnelheid | 6500 TR/MIN |
| Verkoopseenheid | 1 st/pcs |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw