| Artikelcode (SKU) | 179573 |
| EAN | 4002395140787 |
| SKU leverancier | 4933451577 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.3 KG |
| Opgenomen vermogen | 1250 W |
| Max. zaagdiepte | 28 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Artikelcode (SKU) | 179573 |
| EAN | 4002395140787 |
| SKU leverancier | 4933451577 |
| Merk | MILWAUKEE |
| Gewicht | 2.3 KG |
| Opgenomen vermogen | 1250 W |
| Max. zaagdiepte | 28 MM |
| Geleverd in | Geen kitbox of tas meegeleverd |
| Naam | AG 13-125 XSPD |
| Standaard toebehoren | Snelsluiter, zijhandgreep, flens, flensmoer, sleutel, 4 m kabel |
| Asaansluiting | M 14 |
| Schijf Ø | 125 MM |
| Min | 12,000 MIN |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw