HiKOKI HAAKSE SCHUURMACHINE 230V - 750 W- 180MM in DOOS ref. SAT180L2Z
Delen:
Artikelcode (SKU): 312999 SKU leverancier: SAT180L2Z
Specificaties
Artikelcode (SKU) 312999
EAN 4966376278879
SKU leverancier SAT180L2Z
Merk HIKOKI
Techniek (motor) elektro
Toerental (belast) 1,9 TR/MIN
Uitvoering haaks
Gewicht 2,9 KG
Lengte 395 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer HiKOKI HAAKSE SCHUURMACHINE 230V - 750 W- 180MM in DOOS ref. SAT180L2Z terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: