Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
Bosch Snelspanmoer SDS-Clic (vp= 1) Ref.1603340031
op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 108856 |
| EAN | 0088381688345 |
| SKU leverancier | GA5040RKDJ |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1100 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 11000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 303 x 140 x 116 MM |
| Artikelcode (SKU) | 108856 |
| EAN | 0088381688345 |
| SKU leverancier | GA5040RKDJ |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1100 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 11000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 303 x 140 x 116 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Antiherstartfunctie (NVR-schakelaar) | 1 |
| Diameter van de schijf | 125 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 89 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 97 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 2,5 - 3,6 KG |
| Max. diepte zaagsnede | 20 MM |
| Maximaal afgegeven vermogen | 1300 W |
| Trillingsniveau, schuren | = 2,5 M/S² |
| Trillingsniveau, vlakslijpen | 7,0 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vlakslijpen | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 4,0 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw