Geef de camera toestemming om de scanner te gebruiken.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw
| Artikelcode (SKU) | 889393 |
| EAN | 0088381098076 |
| SKU leverancier | 9565CVR |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 1400 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 2800 – 12000 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 299 x 139 x 103 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Antiherstartfunctie (NVR-schakelaar) | 1 |
| Diameter van de schijf | 125 MM |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 85 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 93 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 2,2 KG |
| Maximaal afgegeven vermogen | 2100 W |
| Trillingsniveau, schuren | = 2,5 M/S² |
| Trillingsniveau, vlakslijpen | 8,0 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vlakslijpen | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw