- Compact en lichtgewicht ontwerp
- De labyrintkanalen van het motorcompartiment beschermen de motor tegen de verontreinigingen die in de koellucht zitten.
- Dubbel geïsoleerd.
| Artikelcode (SKU) | 108858 |
| EAN | 0088381606011 |
| SKU leverancier | GA7050 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2000 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 8500 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 432 x 200 x 132 MM |
| Artikelcode (SKU) | 108858 |
| EAN | 0088381606011 |
| SKU leverancier | GA7050 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2000 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 8500 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 432 x 200 x 132 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Diameter van de schijf | 180 MM |
| Dodemansschakelaar (geen vergrendeling) | 1 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 97 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 105 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 4,5 KG |
| Max. diepte zaagsnede | 49 MM |
| Maximaal afgegeven vermogen | 3600 W |
| Trillingsniveau, schuren | 4,0 M/S² |
| Trillingsniveau, vlakslijpen | 6,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vlakslijpen | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw