- AVT trillingsbestendige zijhandgreep.
- De soft-start zorgt voor veiligheid tijdens het werk.
- Superflens: schijfwissel zonder gereedschap.
- Verwijderbaar en 90° draaibaar tandwielhuis.
| Artikelcode (SKU) | 176269 |
| EAN | 0088381072953 |
| SKU leverancier | GA9030SF01 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2400 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 6600 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 511 x 250 x 140 MM |
| Artikelcode (SKU) | 176269 |
| EAN | 0088381072953 |
| SKU leverancier | GA9030SF01 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2400 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 6600 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 511 x 250 x 140 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Diameter van de schijf | 230 MM |
| Dodemansschakelaar (geen vergrendeling) | 1 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 93 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 101 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 6,3 - 8,6 KG |
| Max. diepte zaagsnede | 68 MM |
| Maximaal afgegeven vermogen | 4500 W |
| Trillingsniveau, schuren | = 2,5 M/S² |
| Trillingsniveau, vlakslijpen | 6,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vlakslijpen | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw