Bosch Spanmoer 115-230 mm (vp= 1) Ref. 1603340040
Bosch Spanmoer 115-230 mm (vp= 1) Ref. 1603340040
op voorraad
€7,61 (incl. btw)
| Artikelcode (SKU) | 814758 |
| EAN | 0088381746489 |
| SKU leverancier | GA9071X1 |
| Merk | MAKITA |
| Nominaal vermogen | 2800 W |
| Asgat | 22,23 MM |
| Onbelast toerental | 6600 min?¹ |
| Afmeting (L x B x H) | 506 x 250 x 146 MM |
| Opname | M14 TPI |
| Antiherstartfunctie (NVR-schakelaar) | 1 |
| Diameter van de schijf | 230 MM |
| Dodemansschakelaar (geen vergrendeling) | 1 |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 94 DB(A) |
| Geluidsonzekerheid (K-factor) | 3 DB(A) |
| Geluidsvermogenniveau (LWA) | 102 DB(A) |
| Gewicht zonder kabel | 6,4 - 8,5 KG |
| Maximaal afgegeven vermogen | 4000 W |
| Mechanische rem | 1 |
| Trillingsniveau, schuren | 3,1 M/S² |
| Trillingsniveau, vlakslijpen | 5,1 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), schuren | 1,5 M/S² |
| Trillingsonzekerheid (K factor), vlakslijpen | 1,5 M/S² |
| Voedingskabel | 2,5 m |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw